Praktický kúsok spálne? Nočný stolík so skrytým úložným priestorom
Praktický kúsok spálne? Nočný stolík so skrytým úložným priestorom

Čaká vás zariaďovanie spálne nanovo alebo jej iba túžite dopriať nový šmrnc? Stavte na praktický kúsok nábytku, ktorým je moderný nočný stolík. Nielenže zvýši komfort, ale zároveň obohatí izbu o elegantný dizajn.

Spálňa je miestom, kde si doprajeme oddych a zaslúžený odpočinok po každom dni. Preto je dôležité, aby boli všetky jej prvky nielen funkčné, ale aj zladené do najmenších detailov. Nočný stolík so skrytým úložným priestorom z e-shopu Estilofina je presne to, čo potrebujete.

Moderné nočné stolíky majú v sebe ukryté množstvo úložného priestoru, vďaka ktorému bude vo vašej spálni vždy poriadok. Už nikdy nebudete musieť hľadať miesto pre knihy, hodinky, stolnú lampu, pohár s vodou alebo iné drobnosti, ktoré by ste mali radi po ruke.Útulnosť s dreveným nočným stolíkom
Ak túžite celú spálňu zladiť do teplých a prírodných tónov, drevený nočný stolík by mal byť pre vás voľbou číslo jedna.

Drevo dokáže vyniknúť v každom interiéri, či už ide o dubové, borovicové, orechové, čerešňové alebo mahagónové prevedenie. Lakovaná, voskovaná a neopracovaná povrchová úprava dodáva nočným stolíkom rustikálny vzhľad, ktorým nikdy nič nepokazíte.

Praktický kúsok spálne? Nočný stolík so skrytým úložným priestorom
Dizajnový nočný stolík Factor 40 cm dub

Nočný stolík z kovu

Elegancii sa medze nekladú a v spálni ju dokážete navodiť kovovým nočným stolíkom. Sú ľahké a jednoducho sa prispôsobia rôznym štýlom spálne. Môžu byť vyrobené z hliníka, železa, nerezovej ocele alebo dokonca mosadze.

Kovové nočné stolíky z e-shopu Estilofina sú minimalistické a môže mať rôzne povrchové úpravy, vrátane matného alebo lesklého lakovaného povrchu, v regálovom prevedení alebo so zásuvkami.

Štýlový nočný stolík Ariel oválny biely
Štýlový nočný stolík Ariel oválny biely

Nestačia vám skrine, komody a potrebujete viac miesta? Vyberte si do spálne nočný stolík s úložným priestorom navyše. S 2-3 zásuvkami, policami alebo otvoreným regálom, kde môžete uložiť knihy, časopisy, telefón, hodinky a iné.

Elegantný a funkčný toaletný stolík so zrkadlom

Ak preferujete ešte štýlovejšie riešenie, toaletný stolík so zrkadlom by vo vašej spálni nemal chýbať. Tento multifunkčný kúsok nábytku ponúka dostatok priestoru na kozmetiku a doplnky podobného charakteru. S integrovaným zrkadlom, ktoré pridáva šmrnc a otvára priestor, vám umožňuje pripraviť sa do dňa alebo na večer s pohodlnou eleganciou.

Pýtate sa, kde nájsť tie najlepšie nočné stolíky so skrytým úložným priestorom alebo toaletné stolíky so zrkadlom? E-shop Estilofina vás príjemne prekvapí. Bez ohľadu na to, či preferujete moderný minimalistický dizajn alebo klasickú eleganciu, určite tu nájdete nočný stolík, ktorý zodpovedá vašim očakávaniam.