7 tipov na darčeky pre ňu k narodeninám

Čo majú ženy rady? Je toho veľa, ale najviac milujú, keď im prejavíte city. City je možné prejaviť aj tak, že partnerke k narodeninám darujete originálny darček, ktorý by ju ani vo sne nenapadol. Darčeky pre ženy k narodeninám nie sú o materiálnych daroch. Vsaďte tento rok na zážitky a uvidíte, že partnerka bude nadšená. Ktorých 7 zážitkov ženy zaručene poteší?

1. Pre maškrtné ženy

Darčeky k narodeninám pre ženy sa zväčša skladajú z kvetov, šperku, parfumu a bonbónov. Tieto materiálne dary sa dajú nahradiť zážitkom. Namiesto bonbónov darujte partnerke návštevu čokoládovne. Ochutnať niekoľko druhov luxusnej a výberovej čokolády bude pre maškrtné ženy tým pravým darom.

2. Pre dobrodružné typy

Ste s partnerkou dobrodružné a športovo zamerané typy? Chodíte radi do prírody? Skúste k sviatku vašej milovanej venovať rande vo dvojici v jaskyni. Neuveríte, ale aj takúto ponuku nájdete na internete. Cez jaskyňu a jej zákutia vás prevedie inštruktor, ktorý dohliadne na vašu bezpečnosť.

3. Pre ženy s hlavou v oblakoch

Zážitkový darček pre muža i pre ženy v oblakoch je top darčekom. Na výber je veľké množstvo typov letu alebo dopravných prostriedkov. Medzi najviac obľúbené patria lety vo vrtuľníku a lety balónom.

4. Pre milovníčky adrenalínu

V oblakoch ešte zostaneme. Okrem pokojných letov je možné na Slovensku kúpiť jeden unikátny typ letu. Ide o let stíhačkou. Tento druh letu nie je určený len pre mužov. Mnohé ženy milujú rýchlosť a adrenalín. Let stíhačkou predbehne všetky ich očakávania. V stíhačke sa dá zažiť preťaženie i let dolu hlavou.

5. Pre romantičky

Aký zážitkový darček pre ženy kúpiť, keď vaša drahá plače pri každom romantickom filme? No predsa romantický darček. Okrem večere vo dvoch na zámku, odporúčame aj súkromné wellness so šampanským a lupeňmi ruží, masáž vo dvojici alebo súkromnú večeru doma, ktorú vám navarí vyhlásený šéfkuchár.

 6. Pre morské živly

Pre ženy, ktoré majú radi vodu, kúpte poriadne mokré zážitky. Zoberte partnerku na predĺžený víkend k moru a zaplaťte jej kurz potápania. Alebo sa zapojte do adrenalínového splavovania rieky. Pokojnejšie sú plavby na motorovom člne a na jachte.

7. Pre tie, ktoré milujú zvieratá

Ak vaša partnerka miluje zvieratká, zoberte ju na víkend na farmu. Kempovanie na farme alebo priamo ubytovanie v tradičnom dome, ktorý je obklopený prírodou obohatí váš spoločný život o krásne okamihy.